Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Mobile Ready Lojra

Lojrat e ndër-platformës do të punojnë në të gjitha pajisjet


Lojë Pornoje Për Të Gjithë

Lojra pa seks të plota, pa demos, pa regjistrim.

Lojrat 3D Të Rriturish Janë Kulmi I Lojërave Porno

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

LOJRAT 3D Të Rriturish Janë Kulmi i Lojërave Porno

Grafikë FOTOREALISTE 3D dhe CGI po marrin përsipër industrinë e zbavitjes nga stuhia. Nga imazhet akoma tek videot, animacionet, filmat E Hollivudit, videolojrat, reklamat E TV dhe shumë më tepër, kemi arritur në një pikë ku nuk e dallojmë dot më realitetin nga e vërteta. Me këtë në mendje, nuk duhet të jetë surprizë që lojrat E të rriturve 3D ofrojnë pak nga zbavitjet më të mira për të rritur ju mund të keni. Teknologjia e përdorur për të krijuar këto lojra, mes gjërave të tjera, vazhdon të zhvillohet me një ritëm të shpejtë, dhe ne mund vetëm të imagjinojmë se çfarë po na pret poshtë vijës. Megjithatë, rezultatet e tanishme janë thjesht mahnitëse.

Kur mendoni për këtë, nuk ishte më shumë se një ose dy vjet më parë kur gjërat ishin shumë ndryshe. Nuk ishte përpara se interneti i shpejtë dhe kompjuterat e fuqishëm të përballoheshin dhe të përhapeshin gjërësisht se ne mund të gëzonim si lojrat video të goditura dhe pornot me cilësi të lartë. Dhe, para se interneti të bëhej diçka, njerëzit po u mbështeteshin të gjitha llojeve të truqeve për të parë një film të pistë. Duke pritur në një program TV natën vonë për të shkuar në video clube dhe për të marrë me qira ato, ishte goxha telashe për të parë aksionin e keq. Për fat të mirë, ne përfundimisht u lidhëm me rrjetin e gjerë botëror dhe çdo gjë ndryshoi.

Në ditët E sotme, duhen vetëm disa klikime para se të shikosh një video prej 4K të mrekullueshme ME imazhin kaq të freskët sa që të përpiqesh të mos kapsitësh e të humbasësh as edhe një kornizë të vetme. Videot POV porno janë xhiruar për të të dhënë përshtypjen se je në mes të saj, dhe ka edhe përvoja reale virtuale që janë një prekje mbi çdo gjë tjetër. Në të njëjtën mënyrë çdo gjë është evoluar, kryesisht për mirë, po ashtu edhe LOJRAT 3D të rriturve. Nëse do të shkosh poshtë dhe të bësh pis, ato janë për ty.

Pamje Që Do Të Të Marrin Frymë.

3D është në emër të këtyre lloj lojrash kështu që natyrisht, fokusi kryesor do të jetë në pamje. Në këtë ditë dhe moshë, çdokush me NJË PC TË aftë mund të krijojë pjesë arti. Nëse je dizajner ose model, mund të prodhosh çdo gjë nga një bimë dhe një ndërtesë në një qenie njerëzore. Aty luajnë të gjithë ata artistët perversë dhe perversë. Duke konsideruar pothuajse çdo gjë është e mundur me pak stërvitje, përkushtim dhe një gafë të fortë, njerëzit filluan të krijojnë lojëra TË rriturish 3D shumë kohë më parë, por kjo nuk ishte deri kohët e fundit që ata me të vërtetë filluan të shkëlqejnë.

Me rrjedhën kryesore, me tre tituj që grumbullonin qindra miliona në fitim dhe ngritën një industri që po shkon shpejt në krye, ishte logjike vetëm për lojrat porno të përziheshin. Sigurisht, asnjë studio e madhe dhe vetë-respektuese do të njolloste reputacionin e saj duke krijuar të gjitha ato lojra video të çuditshme dhe perverse. Mbi të gjitha, ato janë të shtrënguara nga tonelata rregullash dhe rregullore që i lejojnë ato të shkojnë aq larg sa lakuriqësia e vogël dhe disi erotizmi interesant. Nga ana tjetër, ne kemi individë të lirë dhe të talentuar të cilët, ose solo ose si skuadra më të vogla, mund të përfundojnë duke bërë mrekulli.

Dhe tani, NE KEMI LOJËRA 3D të rriturish që janë njësoj me homologët e tyre kryesorë. Kur të lodhesh duke qenë e mirë dhe e pastër, shkon tek një nga këto dhe ia fut trutë zoçkave me brirë. Me limitet e vetme të jesh ajo e imagjinatës së artistëve, nuk mund të fillosh të mendosh për të gjitha gjërat që janë të mundura brenda këtyre lojrave pornografike. Ndërkohë që kanë ekzistuar prej shumë kohësh, janë këto grafika që i kanë bërë ato që janë sot.

Luaj Lojëra 3D Të Rriturish Si Online dhe Jashtë Linje

Për shkak të kompleksitetit që shumë lojëra arrijnë sot, ato mund të përfundojnë të jenë mjaft të mëdha në përmasa. Me titujt kryesorë që kanë mbi 100 GBs, është krejtësisht normale për lojrat E të rriturve 3D të kërkojnë gjithashtu dhjetra xhigabajtë hapësirë të vështirë në disk. Për këtë arsye, nuk është e mundshme t'i luash ato online. Megjithatë, gjithnjë e më shumë nga titujt online shfaqen dhe ato vazhdojnë të bëhen më mirë. Më kufizuese se homologët e tyre jashtë linje, nëse nuk doni të prisni apo nuk keni hapësirë të mjaftueshme, këto do të ofrojnë ende kënaqësi të barabartë vizuale me koston në segmente të tjera.

Ka profesionistë dhe të burgosur në të dy palët. Si fillim, lojrat E të rriturve ONLINE 3D mund të jenë kudo dhe kur je i lidhur me internetin, zakonisht në çdo pajisje që ke. I gjen në internet, i ngarkon dhe çmenden. Ngarkimi i kohrave është i shpejtë dhe pa dhimbje dhe shpesh do të jetë vetëm një sekondë para se ju të jeni topa thellë në një zogth të eksituar. Ajo që nuk duhet të prisni janë të gjitha përfitimet që vijnë me një shkarkim të rëndë. Gjëra të tilla si animacioni i gjatë dhe i komplikuar, loja e gjatë, një shumë personazhe, dhe kështu me rradhë, zakonisht janë të rezervuara për versionin e shkarkueshëm., Ka aq shumë sa mund të mbështesë një shfletues.

Instalimi i lojës në një pajisje të preferuar nxit kufijtë e argëtimit të të rriturve. Sapo të kalosh periudhën fillestare të pritjes, do të mbetesh vetëm me një kënaqësi të pafundme. Me shumë zhanre për të zgjedhur, lidhur si me lojën, ashtu edhe me stilin vizual, ka më shumë se mjaftueshëm për të gjithë. Gjithçka të çon në shijet dhe preferencat e tua. Shko nga vrasësit dhe aventurat e personit të parë tek Rpg, enigmat, lojrat me letra, ose më shumë, dhe nuk do të kthehesh kurrë tek pornot e zakonshme.

Më E Mira e Të Dy Botëve.

Pavarësisht nëse je apo jo lojtar, do të kesh një shpërthim duke luajtur ndonjë nga LOJRAT 3D të rriturve. Shiko mjaft fort, dhe do të gjesh titujt që merren me nyjet dhe idhujt e tu më të errët, që do të të tundin çorapet. Nëse të pëlqen të shikosh porno dhe shpesh të vizitosh tube dhe faqe premium, pse nuk e bën një hap më tej? Duke luajtur një lojë për të rritur, ju nuk jeni vetëm duke shikuar në disa nga pornot MË TË bukur 3D atje jashtë, por edhe ju jeni duke marrë pjesë në të. Jeto historinë, josh vajzat, kontrollo rezultatin dhe realizo ëndrrat e tua.

Luaj Falas Tani